Český pohár v boulderingu 2019 Žilina (SK)

Druhé v tomto roce závody Českého poháru v boulderingu se budou konat ve dnech 16. a 17.03.2018 netradičně v lezeckém centru La Skala v Žilině na Slovensku. Tentokráte to budou společné závody pro český a slovenský horolezecký svaz, které se budou konat na nové velmi pěkné stěně. Tyto závody jsou vhodné zejména pro dětí, které pravidelně navštěvují středeční nebo čtvrteční bouldrové tréninky.

V sobotu se představí dospěli (M/Ž) a mládežnické kategorie B (slovenská), A a J, v neděli pak budou soutěžit děti kategorii U10, U12, U14 a B (česká) – podrobné informace (včetně možnosti přespání). Pro dospěláky a mládež kategorie B, A a J to budou 2. nominační závody pro reprezentaci ČR. Za náš oddíl jsme na tyto závody nominovali následující dětí:

  • U10: Školář Dan
  • U12: Cikánková Terezie, Cupák Matyáš, Čermák Šimon, Čermák Timotej, Hamplová Lenka
  • U14: Jančuš Vilém, Jaroš Václav, Kolařík Matyáš, Pařilová Valérie, Plchová Magdaléna, Skoupý Samuel, Svobodová Adéla
  • B: (2004 – 2005): Grosmanová Karolína, Gruber Lukáš, Hrbáčová A. Ludmila, Mašková Nela, Plchová Klára, Skoupá Sabina, Slovák Dan, Vaverková Adéla
  • A: (2002 – 2003): Cink Jáchym, Galeová Ema, Hobzová Eliška, Prokešová Simona, Skříčková Zuzana, Špringl Petr
  • J: (2000 – 2001): Ondřejová Jana
  • M/Ž: Bína Ondřej, Petrová Lucie

Na tyto závody je třeba se předregistrovat na webu slovenského horolezeckého svazu IAMES: dospěli + kat. A a J (je možno vybrat závodní skupinu), kat. B a kat. U10, U12, U14. Je zde k dispozici i návod na přihlášení. Pozor! Pro každou kategorií jsou vypsané limity účastníků – s přihláškou dlouze neváhejte (v případě problému se dá pak odhlásit). Při vyplňování přihlášky v poličku „Člen federácie“ vybereme ČHS, číslo průkazu si opíšete z průkazky, do polička „Klub“ zaneseme Rocky Monkeys Sokol Brno 1. Jinak by to mělo být jasné, ale kdyby se vyskytl nějaký problém, ozvěte se mě. Nevím, jak se na místě bude kontrolovat zdravotní prohlídka, ale pro jistotu záznam o prohlídce (max. rok starý) a průkazku ČHS bude vhodné mít u sebe.

Rodiče, kteří pojedou s dětmi a mají volná místa v autě, a stejně tak, děti, které nemají odvoz prosíme o registraci své nabídky a poptávky ve formuláři přehledu poptávky a nabídky volných míst, který je k dispozici pro každý závod zvlášť. Na závodech v Žilině budou přítomní oddíloví trenéři.